Warszawska Masa Krytyczna – z królem do Wilanowa - 7 września

Warszawska Masa Krytyczna – z królem do Wilanowa - 7 września

Rynek Nowego Miasta - 12.00
logo akcji

Zapraszamy do przejażdżki po pięknej i zabytkowej Warszawie z metą w Wilanowie. Wycieczka będzie okazją do poznania miejsc związanych z życiem zwycięzcy bitwy pod Wiedniem.

 

Trasa przejazdu rozpoczyna się na Rynku Nowego Miasta, gdzie od godz. 12 wydawane będą koszulki dla zarejestrowanych uczestników. Rejestracja rusza 21 sierpnia i trwa do 6 września do północy.

Aby wziąć udział w Masie Krytycznej należy wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  , w przejeździe może wziąć udział 500 osób.
F
ormularz do pobrania ze strony Pałacu w Wilanowie

Trasa przejazdu prezentuje się imponująco: Rynek Nowego Miasta – Freta – Długa – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Rondo de Gaulle'a – Nowy Świat – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – Sikorskiego – Aleja Wilanowska – Potockiego. Start o godzinie 13.00 z Rynku Nowego Miasta.

Na uczestników, którzy dotrą do wilanowskiego pałacu, czekają miłe niespodzianki, m.in. atrakcje pikniku rodzinnego (w tym: warsztaty kaligrafii w Scriptorium Villa Nova, warsztaty decupage'u, piknik cytrusowy, opowieści kawą pachnące i spacer z cyklu Historia mniej znana). Ponadto każdy zarejestrowany uczestnik, mający na sobie koszulkę „Warszawska Masa Krytyczna – z Królem do Wilanowa”, będzie mógł tego dnia za darmo zwiedzić pałac w Wilanowie.

Zapraszamy!!!

 

NASTĘPNA MASA ZA:

Lista informacyjna