Wrześniowa Warszawska Masa Krytyczna - 27 września 2013

Wrześniowa Warszawska Masa Krytyczna

Plac Zamkowy, godzina 18 00.

Planowana trasa przejazdu :

Plac Zamkowy, Miodowa, Pl Krasińskich, Świętojerska, Anielewicza, Okopowa, Leszno, Górczewska, Powstańców Śląskich, Dźwigowa, Globusowa, Świerszcza, Traktorzystów, Wojciechowskiego, Keniga, Orląt Lwowskich, Warszawska, Jagiełły, Lalki, Cierlicka, Kościuszki, Bohaterów Warszawy, Sławka, Dzieci Warszawy, Ryżowa, Chrobrego, Popularna, Al. Jerozolimskie, Grzymały-Sokołowskiego, Kopińska, Grójecka, pl. Narutowicza, Grójecka, pl. Zawiszy, Al. Jerozolimskie, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Plac Zamkowy
Dystans około 34 km.

Biorąc udział we wrześniowej Warszawskiej Masy Krytycznej będziecie mieli okazję przyłączyć się do obchodów wyjątkowej, bo już 20. jubileuszowej Akcji Sprzątanie – świata – jednej z najstarszych i największych kampanii ekologicznej w Polsce, sprowadzonej w 1994 roku z Australii.

Przed wyruszeniem w trasę zapraszamy Was do udziału w happeningu Fundacji Nasza Ziemia i stworzenie wielkiej „Czystej Polski” z rowerów i rowerzystów, aby pokazać że zależy nam na tym, żeby Polska była czysta i że warto o nią dbać!

Żeby było nas widać ubierzcie się na zielono, albo zabierzcie ze sobą coś w tym kolorze!

Jeszcze przed startem Na Placu Zamkowym odbędzie się też zbiórka niepotrzebnych telefonów komórkowych na rzecz programu Zielona Stopa Filantropa, dzięki któremu kupimy nowy sprzęt AGD dla Świetlicy prowadzonej przez Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci, na warszawskiej Pradze!
Więc jeśli jakieś niepotrzebne telefony zalegają Wam w szufladzie – możecie się ich łatwo pozbyć i przy okazji wesprzeć dobry cel!

Więcej o Akcji dowiecie się z Facebooka Fundacji Nasza Ziemia www.facebook.com/naszaziemia 

NASTĘPNA MASA ZA:

Lista informacyjna