Majowa Masa Krytyczna - jedziemy dla naszych Mam

Zapraszamy na naszą imprezę - jedziemy z wszystkimi Mamami i dla wszystkich naszych Mam.

Kiedy: 26 maja 2017
Godzina: 19:00
Gdzie: Plac Zamkowy
PAMIĘTAJCIE - nie osiemnasta - tylko DZIEWIĘTNASTA !!!

Jak informowaliśmy wcześniej: jedziemy okolicznościowo, na wiosnę, z wszystkimi Mamami i dla wszystkich Mam. Chcemy, żeby Mamy z dziećmi mogły przemieszczać się po mieście rowerami bezpiecznie, wygodnie i przyjemnie. A przede wszystkim, żeby uwierzyły, że miejscami w Warszawie jest to już możliwe.

Żeby ukrócić wątpliwości informujemy, że nasz przejazd nie jest związany z jakimkolwiek protestem. Jedziemy tak, by każdy zdążył złożyć Mamie życzenia i zjawić się o 19:00, czyli również wtedy gdy wszystkie pomiary ruchu zakładają, że nie zakorkujemy naszego Miasta. Ponadto obiecujemy, że nie pojedziemy ani w Dzień Ojca :-) ani na zakończenie głosowania do Budżetu Partycypacyjnego (późne piątki czerwca), bo to terminy wyjazdów z dziećmi na wakacje. Wiemy, że nie ma to jakiegokolwiek znaczenia, ale każda chwila spędzona w korku bez Masy to mniej narzekania na rowerzystów :P

Przejazd będzie typowo rekreacyjny, jak na wiosenne święto przystało. Pojedziemy przez Centrum i Mokotów. Zaplanowana trasa przejazdu: Trasa przejazdu : Plac Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Królewska, Marszałkowska, Waryńskiego, Plac Unii Lubelskiej, Goworka, Spacerowa, Belwederska, Sobieskiego, św. Bonifacego, Dolina Służewiecka, aleja Wilanowska, Bukowińska, Domaniewska, Samochodowa, Joliot-Curie, Odyńca, aleja Niepodległości, Koszykowa, Piękna, Aleje Ujazdowskie, Plac Trzech Krzyży, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Plac Zamkowy.

Długość trasy: 22,1 km


trasa_przejazdu

Na koniec rowery w górę i cmok, cmok -  i z Mamami ich święto dalej celebrować!
Pamiętajcie o oświetleniu, które będzie Wam konieczne przy powrocie.
Mapka interaktywna: LINK

Do zobaczenia na Masie.

Pozdrawiamy wiosennie i rowerowo,
Załoga Warszawskiej Masy Krytycznej 

 

NASTĘPNA MASA ZA:

Lista informacyjna